Klub Dyrektorów Małych Szkół

Spotkanie dyrektorów szkół w ramach Klubów Dyrektorów Małych Szkół

W  ramach wspomagania dyrektorów tzw. „małych szkół” z terenu województwa świętokrzyskiego, prowadzonych przez osoby prawne, osoby fizyczne, 20 października 2022 r. odbyło się spotkanie w Szkole Podstawowej w Jeziorku pod patronatem Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty.

Podsumowujące spotkanie dyrektorów szkół w ramach Klubów Dyrektorów Małych Szkół

W dniu 13 czerwca 2022r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. św. Eugeniusza de Mazenoda w Jeziorku odbyło się podsumowujące spotkanie dyrektorów szkół w ramach Klubów Dyrektorów Małych Szkół.

Spotkanie dyrektorów szkół w ramach Klubów Dyrektorów Małych Szkół

Po raz kolejny w tym roku szkolnym 2021/2022 w Publicznej Szkole Podstawowej im. św. Eugeniusza de Mazenoda w Jeziorku odbyło się spotkanie dyrektorów szkół w ramach Klubów Dyrektorów Małych Szkół.

Spotkanie dyrektorów szkół w ramach Klubów Dyrektorów Małych Szkół.

Po raz drugi w tym roku szkolnym 2021/2022 w Publicznej Szkole Podstawowej im. św. Eugeniusza de Mazenoda w Jeziorku odbyło się spotkanie dyrektorów szkół w ramach Klubów Dyrektorów Małych Szkół.

Powołanie Klubów Dyrektorów Małych Szkół

Kuratorium Oświaty w Kielcach  w ramach wspomagania Dyrektorów Małych Szkół  z terenu województwa świętokrzyskiego podjęło inicjatywę powołania z początkiem roku szkolnego 2021/2022 trzech Klubów Dyrektorów Małych Szkół z siedzibą w:

• Publicznej Szkole Podstawowej im. św....