Rok szkolny 2018/19

Listy dzieci w oddziałach przedszkolnych i klasie I

Prosimy o zapoznanie się z listami dzieci zakwalifikowanych i przyjętych przez komisję rekrutacyjną do oddziałów przedszkolnych i klasy I w Publicznej Szkole Podstawowej im. św. Eugeniusza de Mazenoda w Jeziorku.

Konkurs na ozdobę bożonarodzeniową

Centrum Dziedzictwa Gór Świętokrzyskich w Nowej Słupi było organizatorem Bożonarodzeniowych Konkursów Plastycznych. Rozstrzygnięcie konkursów nastąpiło  09 grudnia 2017 roku.

Uczniowie PSP w Jeziorku licznie przystąpili do wyżej wymienionych konkurencji i zajęli bardzo wysokie...

Dzień Mamy i Taty - występy dzieci z oddziałów przedszkolnych 0b i 0c

Dnia 25 maja 2018 roku dzieci z oddziałów przedszkolnych 0b i 0c  wystąpiły  dla swoich rodziców. Przedszkolaki śpiewały i recytowały wiersze, a po występie  artystycznym  rodzice zostali obdarowani upominkami od swoich pociech.