Finałowy Turniej Świętokrzyskiej Młodzieżowej Ligi Bilardowej

W Kieleckim Centrum Bilardowym, 13 grudnia odbył się finałowy turniej młodzieżowej ligi bilardowej. Przedłużająca się pandemia po raz kolejny zmusiła do dokonania zmian w systemie rozgrywek. W kalendarzu na ten sezon znalazły się tylko cztery z sześciu zaplanowanych kolejek.

Pojawiły się również problemy organizacyjne w kilku klubach co odbiło się na liczbie uczestników biorących udział w rozgrywkach. Na szczęście nie był to rok stracony i w wielu momentach sportowych emocji oraz chwil radości nie brakowało. Do rozgrywek w ostatnim turnieju stawiła się drużyna Publicznej Szkoły Podstawowej w Jeziorku pod opieką Pana Marka Telki. Sukcesów indywidualnych tym razem zabrakło, a drużynowo rozgrywki ukończyliśmy na VII pozycji.