,,Ekologicznie znaczy logicznie"

Dzień dobry!
Tak…, tak… to już od dziś rozpoczął się cykl spotkań z klasą II w ramach innowacji „Ekologicznie znaczy logicznie”. Celem spotkań jest wskazywanie na negatywne skutki działań człowieka w środowisku i kształtowanie postaw zapobiegających takim działaniom.

Rozpoczęcie naszych zajęć poprzedzał dzień recyklingu, który przypada na 18 marca. Pierwsze zajęcia upłynęły szybko i intensywnie na samodzielnym konstruowaniu filtra do oczyszczania brudnej wody. Zapraszamy do śledzenia naszych spotkań. Zajęcia prowadzą Panie Małgorzata Czernikiewicz, Milena Marzec i Marlena Polit. Niebawem uczestnicy przedstawią piękno otaczającej nas przyrody w obiektywie. Do następnego spotkania!

Zakończenie innowacji

Nasza ekologiczna przygoda dobiegła końca. Lecz, czy to rzeczywiście koniec? Oczywiście, że nie! Mamy nadzieję, że idea postaw ekologicznych pozostanie w sercach uczestników na długo.

Piękno otaczającej nas przyrody na fotografii

W ramach innowacji "Ekologicznie znaczy logicznie" dzieci wspólnie z rodzicami wykonały fotografię pt. "Piękno otaczającej nas przyrody" oraz przedstawiły w sposób graficzny hasło proekologiczne. Zachęcamy do zapoznania się ze zgromadzonym materiałem. Dziękujemy rodzicom za...

Dekoracje Wielkanocne

Dzień dobry!
Za nami kolejne spotkanie z cyklu Ekologiczne znaczy logicznie. W ramach zajęć dzieci wykonały dekoracje wielkanocne z materiałów recyklingowych.