Podsumowujące spotkanie dyrektorów szkół w ramach Klubów Dyrektorów Małych Szkół

W dniu 13 czerwca 2022r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. św. Eugeniusza de Mazenoda w Jeziorku odbyło się podsumowujące spotkanie dyrektorów szkół w ramach Klubów Dyrektorów Małych Szkół.

Tematem wiodącym spotkania było wydatkowanie dotacji oświatowej na ucznia z niepełnosprawnościami oraz odpowiedzialność dyrektora szkoły i zarządu stowarzyszenia. Spotkanie poprowadził Pan Łukasz Chlebny radca prawny Kancelarii Prawno-Projektowej ,,Lex Superior" w ramach projektu ,,Kielecko-Ostrowiecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej". Program spotkania dopełniło podsumowanie działalności Klubów Dyrektorów Małych Szkół za rok szkolny 2021/22. Wręczono podziękowania dla liderów oraz listy gratulacyjne dla dyrektorów, którzy 20 lat prowadzą szkoły stowarzyszeniowe.