Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Świętowanie tegorocznego Dnia Życzliwości rozpoczęliśmy od samego rana. Uczniowie przyszli do szkoły  ubrani w kolorze żółtym- symbol radości i optymizmu.
Na korytarzu pojawiły się uczennice klasy VIII, które zachęcały do wrzucania do żółtej skrzynki życzliwych liścików, pozdrowień, laurek.

Dzień Życzliwości utwierdził nas w przekonaniu, że warto być życzliwym na co dzień. Pamiętajmy, że bycie życzliwym i uprzejmym nic nie kosztuje, a sprawia wiele radości i uśmiechu nie tylko nam, ale i osobom przebywającym w naszym towarzystwie. Okazana serdeczność i wzajemne ciepło są dobre na wszystko, a pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z nawiązką!

Dzięki zaangażowaniu uczniów i nauczycieli "Dzień Życzliwości" upłynął w atmosferze uśmiechu i  dobrej zabawy. Wszystkim razem i każdemu z osobna dziękujemy za zaangażowanie, pomoc i uczestnictwo w tym dniu. Pamiętajmy, aby życzliwość w naszym życiu była obecna codziennie, a nie tylko od święta.