Powitanie wiosny

Nareszcie przyszła! Długo wyczekiwana i kochana przez wielu z nas – wiosna! Choć za oknem szaro i buro, w Publicznej Szkole Podstawowej w Jeziorku 21 marca kolorów nie zabrakło.

A wszystko to za sprawą Samorządu Uczniowskiego i Zespołu Wychowawców, którzy przygotowali wiele atrakcji, aby dzień wolny od nauki uczniowie mogli przeżyć w sposób twórczy i jednocześnie wykazać się swoimi talentami.

Głównym punktem programu był konkurs Mam Talent Show w którym zaprezentowali się uczniowie obdarzeni różnymi talentami. Widownia była pod wrażeniem każdego z występujących uczestników, a jury miało bardzo trudne zadanie, by wyróżnić najlepszych.

W tym dniu dosłownie pachniało wiosną za sprawą przepysznych wiosennych kanapek, które dla wszystkich uczniów przygotowali rodzice.

Uśmiech, dobra zabawa i ogromne ilości pozytywnej energii na dobre wprowadziły wiosenną atmosferę w mury naszej szkoły.