Powitanie wiosny

Wiosna to czas, na który z utęsknieniem czekają wszyscy – zarówno dzieci, jak i dorośli. To czas, kiedy chowamy czapki, rękawiczki i szaliki głęboko do szuflady i przygotowujemy się na nadejście cieplejszych, przyjemniejszych dni. 21 marca każdego roku obchodzimy Pierwszy Dzień Wiosny.

W tym roku wiosna uporała się z zimową aurą i przywitała nas piękną pogodą, a my stworzyliśmy cudowną, niezwykle miłą atmosferę. A wszystko to za sprawą Samorządu Uczniowskiego, Zespołu Wychowawców i Rady Rodziców, którzy przygotowali wiele atrakcji, aby dzień wolny od nauki uczniowie mogli przeżyć w sposób twórczy i jednocześnie wykazać się swoimi talentami, a te były przeróżne.

Uczniowie z poczczególnych klas zaśpiewali piosenki nawiązujące do tematyki wiosennej.

W szkolnym konkursie ,,Mam talent show" zaprezentowała się spora grupa uczniów występująca indywidualnie i zespołowo. Jury miało trudne zadanie ale poradziło sobie z wyborem najlepszych wykonawców. Po uroczystości w szkole wszyscy udali się na wspólny wiosenny spacer.