Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

W dniu 30.01.2022 roku odbył się XXX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczny 30 Finał odbywa się pod hasłem ,,Przejrzyj na oczy", a zbiórka jest prowadzona pod kątem okulistyki dziecięcej.

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Jeziorku jak co roku wzięli udział w tej szlachetnej akcji. Tradycyjnie  pieniążki zbieraliśmy w naszej szkole i przy kościele parafialnym w Dębnie, a do kwestowania stawiły się uczennice z klasy VIII: Anna Binkowska, Gabriela Staszkowska i Gabriela Bzymek. Brawo dla nich! Opiekunami naszych wolontariuszy byli pan Marek Telka i pani Barbara Sikora.  Udało się zebrać kwotę  1004,51 złotych. Dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy przyczynili się do tego wyniku.