RAZEM NA ŚWIĘTA 2020

„Razem na Święta” to akcja MEN, w której jednym z założeń jest budowanie wspólnot i umacnianie więzi międzypokoleniowych. W akcję zaangażowali się uczniowie naszej szkoły. Szkolne Koło Caritas i Samorząd Uczniowski zorganizowały zbiórkę żywności i środków czystości. W środę 16 grudnia 2020 roku wolontariusze przygotowali paczki. Z uwagi na panującą sytuację pandemiczną wymuszająca zachowanie dystansu społecznego wielu odczuwa skutki odosobnienia zwłaszcza ludzie starsi. W tym roku, z zachowaniem bezpieczeństwa sanitarnego, odwiedziliśmy dwie osoby: z Dębna i Jeziorka, które obdarowaliśmy przygotowanymi paczkami oraz złożyliśmy życzenia. Mamy nadzieję, że dary i ciepłe słowa sprawiły im wiele radości.