Wielkie Mikołajki z Akademią Korona.

Świętokrzyska Akademia Sportu wraz z kinem Helios w Kielcach zorganizowała Mikołajki dla zawodników i zawodniczek z Akademii Piłkarskiej Korona oraz dzieci uczestniczących w programie powszechnej nauki pływania ,,Umiem pływać”.  W dniu 16 grudnia 2017r. uczniowie klasy I i II Publicznej Szkoły Podstawowej w Jeziorku wraz z wychowawczyniami wybrali się na wspólny wyjazd do Kielc. Celem wyprawy było kino Helios oraz seans filmowy "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi .

Oczywiście to wszystko w specjalnym wystroju Kina Helios i przy obecności Świętego Mikołaja, Śnieżynek oraz  maskotki Akademii Korona. Wyjazd miał charakter integracyjny, gdyż towarzystwa dotrzymywali nam uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Nowej Słupi.

W tym samym czasie dzieci uczestniczące w treningach i rozgrywkach piłkarskiej Akademii Korona wraz z rodzicami mogły obejrzeć razem jeden z przygotowanych na ten dzień seansów, a oprócz nich wśród dzieci zostało rozlosowanych ponad 120 paczek świątecznych przygotowanych przez partnerów i sponsorów.

Za możliwość udziału w Mikołajkach zorganizowanych w kinie Helios dziękujemy Prezesowi Świętokrzyskiej Akademii Sportu Panu Rafałowi Gajewskiemu.