Uczniowie naszej szkoły znów docenieni w konkursach plastycznych

Uczniowie naszej szkoły zostali nagrodzeni w konkursie plastycznym p.n. ,,Bożonarodzeniowa Kartka" oraz ,,Ozdoby Bożonarodzeniowe" organizowanym przez Centrum Dziedzictwa Gór Świętokrzyskich w Nowej Słupi.

Celem konkursów było przybliżenie i zainteresowanie tradycją związaną z Bożym Narodzeniem oraz rozwijanie wyobraźni plastycznej i prezentacja talentów plastycznych.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów naszej szkoły, w którym udział wzięło około trzydzieściorga dzieci.

Przedmiotem konkursów było wykonanie kartki bożonarodzeniowej prezentującej polskie obrzędy, zwyczaje i tradycje ludowe związane z okresem Swiąt Bożego Narodzeniaw oraz wykonanie stroików świątecznych, dekoracji stołu i ozdób choinkowych.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 09 grudnia 2017r. w siedzibie Centrum Dziedzictwa Gór Świętokrzyskich w Nowej Słupi.

Nasza szkoła otrzymała dyplom za udział Bożonarodzeniowych Konkursach Plastycznych, natomiast nagrody rzeczowe w konkursie ,,Ozdoby Bożonarodzeniowe" otrzymali:

- w kategorii przedszkoli

I miejsce - przedszkolaki z oddziału przedszkolnego 3 i 4 latków wraz z wychowawczynią panią Katarzyna Metryka

III miejsce - Amelia Styczeń

- w kategorii klas I - III

I miejsce - Mateusz Dwojewski

Nagrody rzeczowe w konkursie ,,Kartka Bożonarodzeniowa" otrzymali:

- w kategorii klas I - III

I miejsce - Zofia Treska