Lekcja pt. „ (…) czyli jak powstaje dubbing ” .

Na zajęcia edukacyjne poza siedzibą szkoły dn. 28 XI.2017 udały się dzieci z klas 0A , OB , I , II , III . Pod czujnym okiem opiekunek : M.Czernikiewicz , A.Jaworskiej , P.Fijas ,  A.Kosterny grupa 44 dzieci uczestniczyła w spotkaniu edukacyjnym zwanym Lekcją pt. „ (…) czyli jak powstaje dubbing ” .

W spotkaniu o charakterze interaktywnym dzieci aktywnie brały udział popisując się wiadomościami i żywo współpracując z prowadzącą . Po zajęciach grupa obejrzała film pt. „ Epoka lodowcowa : Mocne uderzenie ” Po projekcji filmu , spacer Parkiem Miejskim gdzie obserwowano stan pogody oraz florę i faunę w późnojesiennej scenerii . Następnym punktem wyjazdu był pobyt w Muzeum Zabawek i Zabawy . Zajęcia pt. „ Geometryczne kompozycje” połączone były ze zwiedzaniem . Podczas zajęć praktycznych z intuicji geometrycznej powstały fantastyczne prace jako wycinanko-rysowanki wyeksponowane w galerii w szkole . Dzieci znowu wykazały się szeroką wiedzą matematyczną oraz wzorową współpracą z panią przewodnik jak również panem animatorem Zajęcia zaplanowane zostały aby wspierać dziecięcą wyobraźnie, aby dzieci miały okazje poznać swoje mocne strony nauczyć się radzić sobie z niepowodzeniami, stresem oraz porażką Wzmacniano poczucie bycia członkami wspólnoty szkolnej . Dzieci miały okazje sprawdzić się jako uczestnicy ruchu drogowego w mieście .  Podczas wypełniania ankiety oceniającej zajęcia w kinie p.Małgosi  pomagali Wiktor Kurpiński z kl. II , Mateusz Dwojewski , Amelka Matysek , Piotr Matysek z kl. III oraz Bartosz Dwojewski , Sandra Dwojewska , Weronika Strąk z klasy 0A. Uczniowie wpisali pozytywną ocenę czyli SZÓSTKĘ .