Rozśpiewana Przerwa Patriotyczna

W dniu 10 listopada po uroczystości ślubowania i inscenizacji Odzyskania Niepodległości odbyła się pierwsza Rozśpiewana Przerwa  Patriotyczna.

Wydarzenie to było dedykowane dla wszystkich  uczniów. Na jednej z naszych przerw aktywnie uczestniczyli uczniowie z klas VI i VII wraz z nauczycielami. Do naszej akcji  dołączyli do nas również uczniowie z oddziału przedszkolnego pięciolatków.

Nasz śpiew rozpoczęliśmy od zaśpiewania Mazurka Dąbrowskiego, a następnie rozbrzmiały  żołnierskie pieśni tj. „Wojenko wojenko”, „Przybyli ułani pod okienko” , „Piechota”, a na zakończenie zaśpiewaliśmy „Rotę”.

Uczniowie wraz z nauczycielami bardzo chętnie śpiewali pieśni przy akompaniamencie p. Zbigniewa Budzińskiego, który przygotował teksty i wyświetlił w prezentacji .