Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

4 września 2017 roku o godzinie 9.00 w Publicznej Szkole Podstawowej w Jeziorku odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018, które poprzedzone było mszą świętą odprawioną w Kościele w Dębnie. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu państwowego, uroczystość rozpoczęli uczniowie klas II i III przedstawiając krótką część  artystyczną przygotowaną wraz ze swoimi wychowawczyniami.

Uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego dokonał Dyrektor szkoły pan Zdzisław Dudzic. Zgodnie z reformą oświaty w klasach pierwszych, czwartych i siódmych będzie wdrażana nowa podstawa programowa.

Nowy rok szkolny 2017/18 w naszej szkole rozpoczęło 132 uczniów w klasach 1-7 i trzech oddziałach przedszkolnych.

Po przemówieniu Dyrektora Szkoły uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych. W nowym roku szkolnym życzymy uczniom oraz nauczycielom wielu sukcesów i satysfakcji.