Dzień Pustej Klasy w klasie drugiej

Nauka w plenerze? Dlaczego nie! W piątek 9 czerwca klasa II pod opieką wychowawczyni- pani Marty Styczeń z entuzjazmem obchodziła wyjątkowe, międzynarodowe święto edukacji na świeżym powietrzu -  Dzień Pustej Klasy. Zamiast siedzieć tego dnia w szkolnych ławkach, zaplanowaliśmy naukę, piknik oraz zabawę na łące. Uczniowie zaopatrzeni w koce, lupy, smakołyki oraz kapelusze i okulary przeciwsłoneczne byli zachwyceni taką formą nauki.

Dzieci obserwowały, dotykały, słuchały i doświadczały przyrody wszystkimi zmysłami. Na koniec zrobili piękne prace zabierając kwiaty i zioła do szkoły. W Dniu Pustej Klasy panowała słoneczna pogoda, wesoła zabawa i dobry humor. To niewątpliwie zapowiedź zbliżających się cudownych wakacji!!!