Nasza uczennica w gronie najlepszych w województwie w konkursie ,,25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni'

26 maja 2017 roku w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się wręczenie nagród i dyplomów dla laureatów etapu wojewódzkiego Konkursu „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”. Wśród nagrodzonych znalazła się uczennica klasy VI Publicznej Szkoły Podstawowej w Jeziorku Julia Laskowska.
Wojewódzka Komisja Konkursowa z 167 prac przesłanych ze starostw powiatowych przyznała nagrody 20 uczestnikom Konkursu po 5 nagród w każdej kategorii.

Głównym celem konkursu jest przedstawienie profesjonalnej formacji, jaką jest Państwowa Straż Pożarna oraz ukazanie strażaków-ratowników w szerokim spektrum działań ratowniczo-gaśniczych.

Nagrody laureatom etapu wojewódzkiego wręczył Andrzej Bętkowski - wicewojewoda świętokrzyski, st. bryg. Robert Sabat - zastępca świętokrzyskiego komendant wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej oraz Beata Gawęcka - Ajchel - zastępca dyrektora Wydziału Pedagogicznego i Strategii Kuratorium Oświaty w Kielcach. Zwycięzcy zostali nagrodzeni sprzętem radiofonicznym i tabletami. Poza tym wszyscy laureaci oraz opiekunowie otrzymali dyplomy.
Ponadto nagrodzone prace zostaną przesłane do Centralnej Komisji Konkursowej i będą walczyć o nagrody na szczeblu centralnym.

Poniżej prezentujemy nagrodzoną pracę Julii, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.