Śmieciowy Potwór naszej uczennicy wyróżniony

W dniu 25 maja 2017r. w siedzibie Nadleśnictwa Łagów wręczono nagrody w konkursie dla przedszkolaków z placówek oświatowych na terenie działania Nadleśnictwa pod frapującym tytułem „Śmieciowy potwór". Odbył się w on dwóch etapach; w pierwszym nauczyciele mieli za zadanie przeprowadzić cykl zajęć poruszających zagadnienia związane z problemem zaśmiecania, przybliżających zagadnienia segregacji śmieci oraz recyklingu. W drugi etapie dzieci wraz ze swoimi rodzicami, lub opiekunami mieli wykonać „Śmieciowego potwora" z odpadów o jakie nietrudno w każdym naszym domu.

Uczennica oddziału przedszkolnego 5-6 latków Amelia Styczeń otrzymała nagrodę za wyróżnienie swojej pracy zakwalifikowanej do kategorii „Inne śmieciowe potwory”.

Na konkurs wpłynęło 97 prac – figur przestrzennych – śmieciowych potworów.