Dzień Mamy

Dnia 26 maja 2017 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Jeziorku odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Matki. Jest taki jeden, szczególny dzień w roku, w którym nasze Kochane Mamusie mają swoje święto. Uczniowie uczcili ten dzień w sposób bardzo uroczysty i wyjątkowy. Uczniowie klas 0-III wraz z wychowawczyniami: paniami Małgorzatą Czernikiewicz, Agatą Jaworską, Martą Styczeń i Anną Matysek - Rapcia,  zaprezentowali cześć artystyczną.

Przybyłych gości na wstępie powitał dyrektor szkoły pan Zdzisław Dudzic składając najserdeczniejsze życzenia. Zaproszeni rodzice i uczniowie po uroczystym powitaniu, wysłuchali pięknych wierszy i piosenek prezentowanych przez uczniów. Na zakończenie części artystycznej dzieci wręczyły ukochanym mamom własnoręcznie wykonane prezenty, kwiaty oraz laurki i złożyły najserdeczniejsze życzenia. Wzruszone mamy z radością dziękowały swoim pociechom za miłość, pamięć i pozytywne emocje. Słodki poczęstunek i czas spędzony ze sobą przy wspólnym stole zakończył tą miłą uroczystość.