Eliminacje wojewódzkie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej - ,,Młodzież zapobiega pożarom”

27 kwietnia 2017 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Morawickiej (gm. Morawica) odbyły się eliminacje wojewódzkie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

W turnieju wzięło udział 39 uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych - zwycięzców eliminacji powiatowych.

Powiat kielecki reprezentowała uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej w Jeziorku Julia Kita,  posiadająca bardzo dużą wiedzę z zakresu szeroko pojętego pożarnictwa, mimo to nie udało jej się przejść do etapu centralnego. Już sam wyjazd na eliminacje wojewódzkie uważamy za ogromny sukces naszej uczennicy i jesteśmy pewni, że dotychczasowa praca przyniesie efekty w przyszłości.