Mocny akcent uczniów naszej szkoły w konkursie plastycznym ,,25 lat PSP-Profesjonalni, Sprawni, Pomocni"

W dniu 26 kwietnia 2017r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kielcach, starosta kielecki Michał Godowski wręczył nagrody laureatom etapu powiatowego konkursu plastycznego z okazji "25-lecia PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”. Z ponad 700 prac, które wpłynęły na konkurs jury wybrało najlepszych autorów, a wśród nich troje uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej w Jeziorku.

Laureatem w I kategorii wiekowej został Radosław Styczeń, a Barbara Głodowska otrzymała wyróżnienie, natomiast laureatką w II kategorii wiekowej została Julia Laskowska.

Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów oraz wychowanków Specjalnych ośrodków szkolno – wychowawczych, świetlic terapeutycznych oraz oddziałów integracyjnych. Celem konkursu jest ukazanie strażaków-ratowników w szerokim spektrum działań ratowniczo-gaśniczych.

Wszyscy laureaci otrzymali nagrody, natomiast wyróżnione prace zostaną przesłane do rywalizacji w etapie wojewódzkim konkursu. Gratulujemy!!!