Prelekcja nt. ,,Reaguję i pomagam mojemu dziecku w trudnych sytuacjach”.

W dniu 15 marca 2017r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Jeziorku odbyła się prelekcja dla rodziców i nauczycieli pt. ,,Reaguję i pomagam mojemu dziecku w trudnych sytuacjach”.

Spotkanie to miało za zadanie pomóc rodzicom zrozumieć własne dziecko i jego potrzeby. Wspólnie z zebranymi na sali rodzicami i nauczycielami prowadząca prelekcję wykwalifikowana trenerka z firmy EDU-ARTIS z Krakowa  spróbowała odnaleźć to, co stanowi przeszkodę w komunikacji z dzieckiem i budowaniu z nim dobrej relacji.

W czasie spotkania uczestnicy zastanawiali się, co jest ważne dla dziecka, jakie są ich oczekiwania wobec dzieci i z czego one wynikają, oraz które z nich służą rozwojowi ich dziecka.

Analizowane były również różne sytuacje i problemy wychowawcze, na przykładzie ich własnych doświadczeń z dziećmi.