Konkurs plastyczny Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej

Uczniowie naszej szkoły licznie wzięli udział w Konkursie Plastycznym dla Dzieci i Młodzieży 2017 pn. ,,25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni” ogłoszonym przez Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej.

Celem konkursu jest ukazanie strażaków-ratowników w szerokim spektrum działań ratowniczo-gaśniczych. Konkurs odbywa się w trzech etapach: powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim. Rozstrzygnięcia konkursu na etapie powiatowym dokona powiatowa Komisja Konkursowa do dnia 20.03.2017r. w siedzibie Starostwa.

Do szkolnego koordynatora konkursu Pani Agaty Jaworskiej wpłynęły 24 prace następujących uczniów: Amelia Binkowska, Amelia Dekiel, Barbara Głodowska, Tomasz Dyk, Mateusz Kupisz, Paweł Lesisz, Nadia Dekiel, Mateusz Dwojewski, Piotr Zacharski, Piotr Matysek, Diana Świderska, Anna Binkowska, Joanna Nowak, Zuzanna Rola, Radosław Styczeń, Dominik Róg, Wiktor Agatowski, Krystian Binkowski, Kacper Łodej, Julia Kita, Julia Laskowska, Oliwia Dwojewska, Zuzanna Bryła i Dominika Dyk.

Czekamy na rozstrzygnięcie.