Święto Kobiet w naszej szkole

Dzień 8 marca był dniem szczególnym w naszej szkole. Tak, jak oznaką budzącej się do życia wiosną przyrody są piękne kwiaty i świergot ptaków, tak i ten dzień był dla nas bardzo wiosenny. Na szkolnych korytarzach dało się zauważyć niecodzienny gwar i radość uśmiechniętych pań i dziewcząt obdarowanych bukietami wiosennych kwiatów.

Dyrektor szkoły Pan Zdzisław Dudzic złożył najserdeczniejsze życzenia wszystkim kobietom pracującym w naszej szkole, natomiast chłopcy złożyli życzenia swoim Paniom oraz koleżankom, wręczali im kwiaty, drobne upominki i słodkości.

Tego dnia chłopcy starali się być wyjątkowo uprzejmi dla wszystkich pań i koleżanek, podkreślając tym samym szacunek dla żeńskiej części szkolnej społeczności. Dzień Kobiet jest zdecydowanie wyjątkowym dniem, ponieważ przypomina nam o tym, że świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów.

Był to bardzo miły i radosny dzień dla nas wszystkich. Szkoda tylko, że taki dzień jest tylko raz w roku.