"Królowa Śniegu" w wykonaniu aktorów Teatru Krak-Art

W środę, 01 marca 2017r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Jeziorku gościliśmy Teatr Krak-Art z Krakowa. Aktorzy zaprezentowali adaptację jednej z najbardziej znanych baśni H.Ch. Andersena „Królowa Śniegu". Oryginalność przedstawienia polegała na tym, że dzieci miały możliwość wystąpienia na scenie razem z artystami i współtworzenia spektaklu teatralnego.

„Królowa Śniegu to teatralna podróż do baśniowej krainy Królowej Śniegu, która w okresie zimowym, pięknie ukazuje motyw przyjaźni.

Było to wspaniałe przedstawienie teatralno-muzyczne, które aktywizowało widzów do wspólnej zabawy. Dzieci zachwyciły barwne kostiumy oraz scenografia, która  w pełni oddała baśniową atmosferę i klimat spektaklu.

Przedstawienie „Królowa Śniegu" dostarczyło ogromną dawkę pozytywnej energii i niezapomniane chwile z aktorami.

Wydarzenie to zostało sfinansowane ze środków Publicznej Szkoły Podstawowej w Jeziorku.