Walentynki

Walentynki to szczególny dzień, na który warto starannie przygotować coś wyjątkowego. Również szkolne zwyczaje pamiętają o tym dniu. Najpopularniejszą tradycją walentynkową jest wysyłanie kartek i dlatego w dniach 13 i 14 lutego Samorząd Szkolny zorganizował pocztę walentynkową. Zabawa polegała na tym, że wypełnioną i zaadresowaną kartkę uczniowie naszej szkoły mogli wrzucać do specjalnie przygotowanego pudła, które pełniło funkcję skrzynki pocztowej. Oczekiwanie na kartki walentynkowe było dla wszystkich bardzo emocjonujące, czego doświadczyli wszyscy zebrani na specjalnym apelu w dniu 14 lutego. Walentynkowe kartki uroczyście rozdały uczennice klasy VI. Przedstawiciele Samorządu Szkolnego przygotowali także walentynkę dla p. Dyrektora, w której wyrazili podziękowania za trud włożony w ich edukację, ciężką pracę, wyrozumiałość i cierpliwość.