Zabawa choinkowa

W sobotnie przedpołudnie 28 stycznia 2017 roku o godzinie 11:00 w Publicznej Szkole Podstawowej w Jeziorku rozpoczęła się tak długo wyczekiwana przez wszystkich zabawa choinkowa. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, spidermanów i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Kolorowe stroje, kostiumy oraz taneczna muzyka tworzyły radosną atmosferę. Rodzicom i dzieciom nie zabrakło fantazji w przygotowaniu fantastycznych przebrań.Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kompanami, a także rodzicami i nauczycielami.

Rozrywkę uczestnikom balu zapewnił profsjonalny didżej, który nikomu nie pozwolił się nudzić. Dzieci bawiły się świetnie z DJ Kubusiem, chętnie uczestniczyły w konkursach prowadzonych przez animatora. Pląsy na parkiecie i wspólne zabawy wyczerpały siły tancerzy. Podczas krótkiej przerwy wszystkie dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez rodziców w klasie. Pyszne przekąski i słodkości zregenerowały siły i można było dalej się bawić. Już od dziś z niecierpliwością czekamy na następną zabawę w naszej szkole. O godzinie 18.00 zabawa choinkowa się zakończyła.