Wigilia klas IV-VI

Dnia 19.12.2016r. odbyła się wspólna Wigilia uczniów klas IV –VI wraz z wychowawcami i rodzicami. Uczniowie przynieśli potrawy. Rodzice czynnie włączyli się w przygotowania wielu smakołyków barszczu z uszkami i wigilijnych potraw.

W tym uroczystym dniu wszyscy zebrani w odświętnych strojach w pięknie przystrojonej sali dzielili się opłatkiem, śpiewali kolędy i składali sobie życzenia. Najlepsze życzenia dla wszystkich zgromadzonych złożył dyrektor szkoły Pan Zdzisław Dudzic. Wszyscy już czują atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Dekoracje na korytarzu, zapach choinki w klasie, dźwięk kolęd wprowadza nas w podniosły nastrój. Dziękujemy rodzicom za włączenie się w pomoc w organizowaniu Wigilii Klasowej.