Finał VI edycji konkursu plastycznego pn. „Eko-ludek”

Finał VI edycji konkursu plastycznego pn. „Eko-ludek” z udziałem

5 latków z Publicznej Szkoły Podstawowej

im. św. Eugeniusza de Mazenoda w Jeziorku

Dnia 15.11.2016 roku w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbył się uroczysty finał VI edycji konkursu plastycznego pn. „Eko-ludek”. Wśród finalistów były dzieci z oddziału przedszkolnego Publicznej Szkoły Podstawowej w Jeziorku. Grupa rezolutnych 5 latków Bartosz Dwojewski, Amelia Dekiel oraz Wojciech Figiel wykonała na konkurs pracę pt. „SOWA”. Tematem konkursu był „Eko-ludek- zwierzątko” wykonany z odpadów, które mogą być wykorzystane powtórnie. Dzieci zdobyły cenne nagrody, indywidualne, dyplomy a szkoła nagrodę zespołową. Upominki dzieciom wręczał fantastyczny Wiewiór. Wszystkich zabawiła Agencja Mat Art. swoimi animacjami. Po zakończeniu wielkiego finału w restauracji Różowy Kontrabas odbył się poczęstunek. Organizatorem konkursu był Zespół Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych w Kielcach. Zwycięzcom towarzyszyła opiekunka Pani Małgorzata Czernikiewicz oraz mamy Pani Agata Dwojewska, Pani Martyna Dekiel oraz Pani Martyna Figiel.

Nagrodzoną  pracę delegacja przywiozła do swojej placówki gdzie wyeksponowana w Galerii klasowej będzie zachętą do udziału w następnych konkursach.

Gratulujemy!!!