Wycieczka mikołajkowa klas 0-III

Dnia 1 grudnia 2016r. uczniowie klas 0-III wraz ze swoimi wychowawcami: Małgorzatą Czernikiewicz, Agatą Jaworską, Martą Styczeń i Joanną Rogulą –Dziekan udali się na wycieczkę do Starachowic, która została zorganizowana z okazji zbliżających się mikołajek. Pierwszym punktem naszej wyprawy było Kino Helios, tam obejrzeliśmy film animowany pt. „Wilk w owczej skórze”. Film opowiadał o młodym wilku- Szarym, który był synem wodza stada, wcale nie garnął się do tego, aby zostać jego następcą. Interesowały go: dobra zabawa, tańce i wycie do Księżyca z kolegami, szalone pościgi za owcami i wylegiwanie się na słonecznych polanach. Jednak pewnego dnia, za sprawą niefortunnego zaklęcia, jego beztroskie życie wywróciło się do góry nogami. Pewny siebie wilczek obudził się… w owczej skórze! Film bardzo podobał się wszystkim, z uśmiechem na twarzy i w dobrym humorze każdy opuszczał salę kinową. Kolejną atrakcją przygotowaną na ten dzień był godzinny pobyt w bawialni „Bajkowy labirynt”. Niezwykłą frajdą okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu przejść, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami. Dzieci korzystały także z mini pojazdów, klocków w różnym formacie i domku zabaw. Każdy, kto poczuł zmęczenie, mógł skorzystać z zacisznego kącika, w którym można było odpocząć i nabrać sił. Następnie poszliśmy do pizzerii, gdzie uczestnicy wycieczki skosztowali pizzy lub innych posiłków przez siebie zamówionych. Pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Pełne niezapomnianych wrażeń i emocji dzieci wróciły do szkoły pytając, kiedy powtórzymy tę wspaniałą przygodę.