Wycieczka do Warszawy

Dnia 25 października 2016r. odbyła się wycieczka do Warszawy. W wyjeździe uczestniczyli uczniowie klas II - V wraz z opiekunami, paniami: Barbarą Sikorą, Joanną Rogulą-Dziekan i Martą Styczeń.

Celem wycieczki było odwiedzenie warszawskiego ogrodu zoologicznego, Starego Miasta i lotniska. Pomimo dość wczesnej godziny wyjazdu nikt z uczniów nie narzekał na brak energii i zapału do zwiedzania. Nasz pobyt w Warszawie rozpoczął się od wizyty w ZOO. Spacer po rezerwacie, w którym niektórzy z uczestników byli po raz pierwszy, wywarł na nas ogromne wrażenie. Najbardziej  podobały się nam afrykańskie zwierzaki.  W ZOO chętni uczestnicy mogli zakupić pamiątki.
Trochę zmęczeni, ale głodni dalszych wrażeń ruszyliśmy  zwiedzać  Stare Miasto gdzie spacerowaliśmy pośród pięknych zabytków. Kolejnym punktem wycieczki było  Lotnisko im. Fryderyka Chopina. Spacerując po lotnisku zobaczyliśmy jak się po nim poruszać, odwiedziliśmy halę odlotów gdzie turyści czekają na samolot i przechodzą wszelkie odprawy przed wylotem. Następnie udaliśmy się na  taras widokowy aby zobaczyć wielkie kolosy unoszące się w powietrze.

Wizyta w Macdonald's była ostatnim punktem programu naszej wycieczki, wróciliśmy do autokaru i wyruszyliśmy w drogę powrotną do domu.
Pomimo zmęczenia oraz oszołomienia natłokiem wrażeń byliśmy zadowoleni. Mamy nadzieję, iż ponownie odwiedzimy to wspaniałe miasto.