Wycieczka do kina Helios w Starachowicach

Dnia 30 września 2016r. uczniowie klas III-VI wraz z wychowawcami, paniami: Joanną Rogulą-Dziekan, Barbarą Sikorą, Agnieszką Bis i panem Markiem Telką udali się na wycieczkę do kina Helios w Starachowicach.

Naszym celem  był animowany film pt. "Sekretne życie zwierzaków domowych"Twórcy tego filmu ukazali co robią zwierzęta domowe, kiedy domownicy wychodzą z domu. Ku naszemu zdziwieniu dowiedzieliśmy się, że zwierzaki prowadzą swoje własne, osobne życie,  pełne przygód, intryg i zabawy. A ich główne zmartwienie polega na tym, aby ludzie nie dowiedzieli się o ich sekretnych poczynaniach. Film bardzo podobał się wszystkim i  z dobrym humorem każdy opuszczał salę kinową. Po seansie spędziliśmy miło czas w lodziarni i pizzerii, a następnie udaliśmy się z powrotem do szkoły.