Wycieczka do Lisowa

We wtorek 27 września 2016r. odbyła się wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego "Leśne Zacisze" w Lisowie. Uczniowie klas I-III wraz ze swoimi wychowawczyniami  w ten sposób świętowali zbliżający się Dzień Chłopaka. Wszyscy z wielkim zainteresowaniem oglądali żyjące w gospodarstwie zwierzęta. Największe wrażenie zrobiły, swobodnie chodzące po terenie gospodarstwa pawie, ale także wielbłądy, bawoły, konie i osły. Po zwiedzaniu nadszedł czas na przepyszny posiłek w formie grillowanej kiełbaski. Harców                 i  zabaw na ogromnym i bogato wyposażonym  placu zabaw nie było końca. Pogoda dopisała, nikomu nie chciało się wracać z Lisowa, ponieważ zabawa była znakomita a atrakcji wiele.