Nasi uczniowie nagrodzeni na festynie w Baszowicach

26 czerwca 2016 r. nad zbiornikiem wodnym w Baszowicach odbył się festyn rodzinny, podczas którego  następuje rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ogłoszonego przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, skierowanego do dzieci i młodzieży ze szkół z terenu gminy.

Tegoroczna edycja konkursu zatytułowana była „Moje wymarzone wakacje”. Zgłaszano prace aż w trzech kategoriach. Podobnie jak przed laty konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Jeziorku: Julia Laskowska, Diana Świderska, Wiktor Agatowski i Oskar Skowron. Wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe w postaci śpiworów, namiotów i innego sprzętu niezbędnego na wakacyjnych wyprawach. Nagrody wręczyli przewodnicząca Gminnej Komisji Rozwiązywania  Problemów Alkoholowych – Danuta Żebrowska oraz wójt gminy Nowa Słupia- Andrzej Gąsior.