Spektakl pt. „Mniam mniam” – teatru profilaktycznego Grupa T z Torunia

13.06.2016r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Jeziorku odbył się spektakl profilaktyczny teatru „Grupa T” z Torunia zatytułowane: „Mniam, mniam”. Spektakl oglądali wszyscy uczniowie klas 0-VI  i dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Jeziorku.

Dzieci były zafascynowane kolorowymi kostiumami aktorów, żywymi dialogami oraz oddziałującymi na wyobrażnię utworami muzycznymi. Niektórzy uczniowie mieli możliwość czynnie uczestniczyć w przedstawieniu. Dzieci zapoznały się ze skutkami nieodpowiedniego odżywiania i dały się przekonać, o czym świadczyły przyśpiewki podczas przerw wykorzystanego w spektaklu peanu na cześć warzyw, że słodycze to nie wszystko.Spektakl odbył się, w ramach akcji zorganizowanej przez Agencję Rynku Rolnego.