W nagrodę otrzymała rower

Dwojewska Oliwia uczennica Szkoły Podstawowej w Jeziorku okazała się najlepsza w Gminnych Eliminacjach do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod nazwą ,,Młodzież zapobiega pożarom". W nagrodę otrzymała od Wójta Gminy Nowa Słupia Andrzeja Gąsiora rower.

Do rywalizacji na szczeblu gminnym stanęło 18 uczniów ze szkół znajdujących się na terenie Gminy Nowa Słupia, wyłonionych w ramach eliminacji szkolnych. Test pisemny zawierał 20 pytań a uczniowie mieli 20 minut na wypełnienie testu.

Warto również podkreślić, że Oliwia to także najlepsza uczennica w Szkole w Jeziorku. W I semestrze roku szkolonego 2015-2016 osiągnęła średnią 5,40. Chętnie i z powodzeniem startuje w szkolnych konkursach, znakomicie poszerzając  swoją wiedzę, godnie reprezentując szkołę i gminę.

Oliwii życzymy dalszego rozwijania pasji naukowych oraz sukcesów w olimpiadach szkolnych.