Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,Kartka wielkanocna" i ,,Ozdoby wielkanocne"

Dnia 08.03.2016 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Rudkach odbyło się podsumowanie konkursu : Kartka Wielkanocna" i ,,Ozdoby wielkanocne".

Na holu Centrum Dziedzictwa Gór Świętokrzyskich zorganizowano kiermasz kartek wielkanocnych i ozdób wyróżnionych w konkursie, który został ogłoszony z myślą o kultywowaniu dawnych tradycji wielkanocnych. Wśród wyróżnionych znaleźli się uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Jeziorku, którzy na konkurs oddali aż 17 prac, a w sumie było ich 100, które oceniało jury w składzie: Izabela Pańtak, Agnieszka Lewandowska, Piotr Sepioło i Agata Sałata. Członkowie jury podkreślali, że wybór najlepszej pracy był bardzo trudny.

Ostatecznie w gronie wyróżnionych znalazło się troje uczniów naszej szkoły:

Mateusz Dwojewski, Piotr Sochacki i Zuzanna Bryła.

Gratulujemy wyróżnionym i wszystkim uczestnikom.