Dzień Babci i Dziadka

Życzenia, piosenki, wiersze, laurki i oczywiście uśmiechy - tym wszystkim obdarowywani byli babcie i dziadkowie uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Jeziorku w dniu 04 lutego 2016r.

W imieniu dyrektora szkoły pana Zdzisława Dudzica zebranych gości powitała pani Małgorzata Czernikiewicz. W swym wystąpieniu podkreśliła, że tak jak dawniej, tak i dziś babcie i dziadkowie są niezastąpieni, gotowi poświęcić swój czas, troskę, cierpliwość, serce ukochanym wnuczętom. Zaproszeni goście licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dla kochanych gości przygotowano poczęstunek przygotowany przez rodziców uczniów klas 0 - III oraz program artystyczny pod kierunkiem pań wychowawczyń tych klas. Goście trud swoich wnuków nagrodzili ogromnymi brawami, a całusów, przytuleń i pochwał nie było końca.

Aby obejrzeć film w trybie pełnoekranowym kliknij tutaj