Bożonarodzeniowe warsztaty plastyczne

Czy może być lepsza okazja do integracji, niż wspólna zabawa i praca nad świątecznymi ozdobami.

8 grudnia w naszej szkole odbyły się  bożonarodzeniowe  warsztaty plastyczne pt.,,Magia świątecznych ozdób”. Uczniowie zostali podzieleni na zespoły, które pod okiem nauczycieli wykonywały przydzielone zadania. W tym roku pracę uczniów wspomagały panie z Gminnego Ośrodka Kultury w Rudkach, które dzieliły się swoimi swoim doświadczeniem i zaproponowały wiele ciekawych pomysłów

Celem zajęć było wywołanie radosnego nastroju spowodowanego zbliżającymi się świętami oraz wzmocnienia wzajemnych relacji opartych na szacunku, akceptacji i umiejętności współpracy.

Dzieci wspólnie wykonały ozdoby i dekoracje świąteczne. Do wykonania bombek, szopek, choinek, aniołków i innych ozdób wykorzystano różnorodne materiały plastyczne. Zajęcia przebiegały w miłej atmosferze przy brzmieniu kolęd i pastorałek, a wszystkie wykonane prace znalazły się na szkolnej wystawie.