Powiatowy Turniej Piłkarski ,,Z podwórka na stadion"

Zajęciem siódmego miejsca drużyny piłkarskiej z Publicznej Szkoły Podstawowej w Jeziorku  zakończył się Powiatowy Turniej Piłkarski „Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku w kategorii U – 12 chłopców.

Celem rozgrywek jest promowanie piłki nożnej wśród dzieci, zasad fair play, wychowanie przez sport, kształtowanie zdrowego stylu życia i aktywizacja lokalnych środowisk sportowych.

Mecze zostały rozegrane 28 października 2015r. na boisku przy Zespole Szkół w Zagnańsku. Wzięło w nim udział 11 reprezentacji ze szkół podstawowych z terenu powiatu kieleckiego. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Jakub Sochacki, Kacper Łodej, Krystian Binkowski, Karol Sikora, Wiktor Stępień, Wiktor Agatowski i Patryk Łabęcki. Opiekunem naszych chłopców był pan Marek Telka.

Pomimo chłodu wszyscy zawodnicy wykazywali dużą wolę walki i grali z wielkim zaangażowaniem godnym zawodowych graczy. Dali tym samym świadectwo sportowego poświęcenia w grze o zwycięstwo swojej drużyny i szkoły.