Wycieczka szkolna do Zamościa

Dnia 09 października 2015r. odbyła się jednodniowa wycieczka do Zamościa, miasta słynącego z przepięknych, światowej rangi zabytków architektury. W wyjeździe udział wzięli uczniowie klas III-VI, rodzice oraz czterech opiekunów.

Wspaniałym przeżyciem dla wszystkich uczestników wycieczki był spacer po zamojskim zoo. Uczniowie zapoznali się z wieloma gatunkami zwierząt pochodzących z różnych stref klimatycznych świata. Bezpośredni kontakt ze zwierzętami sprawia, że wiadomości zdobyte podczas wycieczki na trwałe zapiszą w pamęci dzieci.

Następnie zwiedziliśmy zamojską starówkę gdzie zapoznaliśmy się z historią miasta. Podczas zwiedzania Rynku Wielkiego, jednego z najwspanialszych XVI wiecznych placów europy, obejrzeliśmy Ratusz miejski oraz szereg barwnych kamieniczek.

Po tym pełnym wrażeń dniu w doskonałych humorach, z głowami pełnymi wiadomości i piosenką na ustach, wróciliśmy do domu.