Dzień Edukacji Narodowej w Rudkach

Dnia 13 października 2015 r., w przeddzień święta Dnia Edukacji Narodowej  w Gminnym Ośrodku Kultury w Rudkach odbyła się uroczystość na cześć Nauczycieli, osób zatrudnionych w szkołach oraz pracowników oświaty.

Publiczna Szkoła Podstawowa w Jeziorku była reprezentowana przez swoich pracowników, którzy na czele z dyrektorem Zdzisławem Dudzicem licznie stawili się na uroczystości.

Na powitanie dla wszystkich gości  koncert zagrał Kwartet Smyczkowy Andrzeja Zuzańskiego, który razem z Zofią Zamojską-Pabich zrobił ogromne wrażenie na publiczności.

Miłym akcentem spotkania były wyróżnienia w formie grawertonów oraz dyplomów dla wszystkich placówek oświatowych znajdujących się na terenie Gminy Nowa Słupia, które wręczał Wójt  Andrzej Gąsior wraz z Przewodniczącym Rady Gminy - Sylwestrem Kozłowskim.