Uroczyste Wojewódzkie Obchody Dnia Nauczyciela w Szkole Muzycznej w Kielcach

230 Medali Komisji Narodowej, 90 nagród świętokrzyskiego kuratora oświaty i 3 nagrody Ministra Edukacji Narodowej wręczono 14 października 2015r. nauczycielom, dyrektorom szkół i osobom zasłużonym dla rozwoju edukacji w naszym regionie.

Wśród nagrodzonych jest Pan Zdzisław Dudzic długoletni nauczyciel i dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Jeziorku.

Za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania Świętokrzyski Kurator Oświaty Pani Małgorzata Muzoł i Wojewoda Świętokrzyski Bożentyna Pałka- Koruba wręczyły im ,,Medal Komisji Edukacji Narodowej”.

Świętokrzyski Kurator Oświaty Małgorzata Muzoł rozpoczynając uroczystość zwróciła uwagę na fakt, że uczniowie świętokrzyskich szkół osiągają coraz więcej sukcesów do których bez wątpienia przyczyniają się także pedagodzy.

Wojewoda Świętokrzyski Bożentyna Pałka- Koruba składając życzenia pracownikom oświaty powiedziała, że 14 października skłania do refleksji
i zastanowienia się nad tym, dokąd zmierzamy. Z okazji rocznic ważnych uroczystości mówi się zawsze słowa wielkie, ale tak naprawdę każdego dnia jesteście autorami sukcesu waszych uczniów- zauważyła Pani wojewoda.