Wycieczka do Kielc

Dnia 11 czerwca 2015r. dzieci z przedszkola pojechały na wycieczkę do Kielc. Podczas pobytu w Kielcach dzieci obejrzały wystawę w Muzeum Zabawy i Zabawek, następnie przeszły do Teatru Lalki i Aktora ,,Kubuś" gdzie zostało wystawione przedstawienie pt. ,,Przygody Koziołka Matołka". W czasie przedstawienia dzieci nauczyły się nowej piosenki o Koziołku Matołku, którą później śpiewały w czasie spaceru ulicą Sienkiewicza. Na placu Artystów przedszkolaki odwiedziły Dzika Kiełka i przypomniały sobie Legendę o powstaniu Kielc. Później wszyscy przeszli do Parku Miejskiego, aby zobaczyć piękno kieleckiej fauny i flory. Dzieci z przedszkola wróciły bardzo zadowolone i jeszcze długo wspominały udaną wycieczkę.