Dzień Babci i Dziadka

Dnia 22 stycznia 2015 roku na sali gimnastycznej w Publicznej Szkole Podstawowej w Jeziorku odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Dyrektor Niepublicznego Przedszkola w Jeziorku Zdzisław Dudzic powitał wszystkich zgromadzonych gości i złożył życzenia uśmiechów i radości oraz pociechy z wnucząt.

Podczas słodkiego poczęstunku, babcie i dziadkowie obejrzeli wspaniałą inscenizację „Czerwonego Kapturka” w wykonaniu dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Jeziorku. Przedszkolaki wśród pięknej scenografii i we wspaniałych kostiumach doskonale wczuły się w odgrywane przez siebie role.

Podczas  wędrówki po lesie, Czerwony Kapturek znalazł upominki, które z radością wręczyły wnuczęta swoim babciom i dziadkom.

Zgromadzeni goście nagrodzili małych aktorów gromkimi brawami oraz słowami uznania za włożony trud i pracę.