Święty Mikołaj w przedszkolu

5 grudnia 2013r. dzieci w przedszkolu odwiedził Święty Mikołaj wraz z Aniołkiem i krasnalami. Honorowymi gośćmi imprezy mikołajkowej byli Wójt Gminy Nowa Słupia Pan Wiesław Gałka oraz wiceprezes Fundacji z Uśmiechem Pani Elżbieta Gołdyn, którzy ufundowali prezenty dla dzieci.

Przedszkolaki zaprosiły wszystkich gości do wspoólnej zabawy przy wierszykach i piosenkach, poprosiły również Świętego Mikołaja i jego świtę, aby zatańczyły z dziećmi. Po własnych występach dzieci obejrzały program artystyczny w wykonaniu krasnali, do którego chętnie się przyłączyły.

Dzieci otrzymały wymarzone prezenty od Św. Mikołaja, za które pięknie podziękowały i zaprosiły ich miłego gościa by odwiedził je również w przyszłym roku.

W spotkaniu mikołajkowym wzięli udział również: dyrektor PSP w Jeziorku Pan Zdzisław Dudzic, kierownik Zespołu Obsługi Szkół Pani Agnieszka Lewandowska oraz rodzice.