Ferie zimowe w Publicznej Szkole Podstawowej w Jeziorku

Ferie zimowe to wymarzony czas dla dzieci. Jak co roku nasza placówka zorganizowała wiele ciekawych zajęć, które rozpoczęły się 16.02.2015r. Chętne dzieci spotykały się u nas codziennie. Był to bardzo miły czas spędzony w aktywny sposób.

Program ferii został tak ułożony, aby wszystkie dzieci miały możliwość z niego skorzystać. Szkoła wyposażona jest w potrzebne materiały do zajęć dla dzieci oraz sprzęt do gier zespołowych tj. piłkarzyki, stoły bilardowe, stoły tenisowe oraz salę gimnastyczną.
Zajęcia zorganizowane przez wychowawców cieszyły się dużym zainteresowaniem a program ferii był bogaty w zajęcia sportowo- ruchowe, plastyczne, gry stolikowe i planszowe,
gry interaktywne oraz oglądanie filmów edukacyjnych. Uczniowie chętnie korzystali
z zaproponowanych form aktywności. Dodatkową atrakcją były różne konkursy m. in. turniej bilardowy, piłkarzyków, piłki siatkowej i tenisa stołowego.

Niestety czas ferii dobiegł końca 27.02.2015r., ale czas spędzony wspólnie z rówieśnikami pozostanie na długo w naszej pamięci.