Bal karnawałowy

Dnia 14 lutego 2015 roku o godzinie 10:00 w Publicznej Szkole Podstawowej w Jeziorku rozpoczął się Bal karnawałowy dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Był to dzień niezwykły, wyczekiwany od wielu tygodni. Sala balowa, którą stała się sala gimnastyczna pełna różnobarwnych ozdób oraz świateł zapraszała do wspólnej zabawy.

Kolorowe stroje, kostiumy oraz taneczna muzyka tworzyły radosną atmosferę. Rodzicom i dzieciom nie zabrakło fantazji w przygotowaniu fantastycznych przebrań.

Prowadzenie balu powierzono profesjonalnemu didżejowi, który nikomu nie pozwolił się nudzić. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kolegami i koleżankami, a także rodzicami i nauczycielami. Były korowody, kółeczka, pociągi, węże i tańce w parach.
Dzieci bawiły się świetnie z DJ Kubusiem, chętnie uczestniczyły w konkursach prowadzonych przez animatora (była walka taneczna na kawałku papieru, przeciąganie liny-dziewczyny kontra chłopaki, wybór królowej i króla balu, zabawy z chustą i wiele innych).
Pląsy na parkiecie i wspólne zabawy wyczerpały siły tancerzy, którzy bawili się cały dzień od godz. 10.00 do 17.00. Wydarzenie zostało sfinansowane ze środków własnych szkoły.