Mikołajki w naszej szkole

W Publicznej Szkole Podstawowej w Jeziorku Mikołaj nie zapomniał o uczniach. Przybył ze słodkimi prezentami do wszystkich uczniów 5 grudnia, a najlepsi uczniowie z klas I-IV otrzymali piękne plecaki. Bardzo miło został przyjęty przez wszystkich, a w podziękowaniu za prezenty dzieci śpiewały piosenki i recytowały wierszyki.

Prezenty dla uczniów sfinansowała fima SAR państwa Elżbiety i Stanisława Saramak z Jeziorka.

Następnie Mikołaj odwiedzał w swoich klasach wszystkich uczniów. Najpierw zawitał do klas najmłodszych i naszych przedszkolaków, sprawdził czy wszystkie dzieci były grzeczne, posłuszne rodzicom i czy pilnie się uczyły, dopiero po wysłuchaniu opowieści najmłodszych, wierszyków i piosenek wręczył upragnione prezenty- paczki ze słodkościami.

Następnie odwiedzał kolejno klasy: czwartą, piątą i szóstą, gdzie Święty był oczarowany tak miłym powitaniem i występami dzieci, w nagrodę wszystkim rozdał paczki ze słodyczami. Mikołaj również został obdarowany przez dzieci, otrzymał podziękowania oraz życzenia długiego zdrowia.