Pokaz artystów cyrkowych

Dnia  18.11.2014r. gościliśmy w naszej szkole artystów objazdowej grupy cyrkowej.

Artyści prezentowali swoje umiejętności w gimnastyce, sztukach zręcznościowych oraz iluzji. Za każdym razem pojawiali się na scenie w nowych, barwnych,  przykuwających wzrok kostiumach.

Oglądaliśmy m.in. pokaz jednoczesnego poruszania wieloma kołami hula- hop, kołami, pokaz tresury zwierząt- a dokładnie popisy pieska, który bezbłędnie wykonywał polecenia swojej pani. Nie zabrakło również odrobiny iluzji z udziałem naszej pani nauczycielki Marty Styczeń i zabawnych klaunów, którzy z wielką wprawą rozśmieszali uczniów.

Na koniec przedstawienia dzieci podziwiały ogromnego biało-żółtego pytona królewskiego pełniącego w tym pokazie rolę „egzotycznego szala”.

Najodważniejsi mieli możliwość sprawdzić się w wybranych sztuczkach cyrkowych pod czujnym okiem artystów, za co nie żałowaliśmy im braw po skończonej prezentacji.

Cyrkowi artyści dali wspaniały popis swoich umiejętności oraz dostarczyli dzieciom dużą dawkę wrażeń i dobrego humoru. Mamy nadzieję, że jeszcze nas kiedyś odwiedzą.